Obavijest za roditelje novoprimljene djece - potpisivanje ugovora

Potpisivanje ugovora vršit će se u tajništvu Vrtića na centralnom objektu (Trnac 67) krajem kolovoza 2020. godine u vremenu od 8:00 do 16:00 sati.  Točan termin početka potpisivanja Ugovora bit će objavljen na našoj web stranici.

Roditelji djece koja nisu primila sva obavezna cjepiva (do godine dana) ne mogu potpisati Ugovor.

Na potpisivanje Ugovora potrebno je donijeti kopiju cjepne knjižice i zdravstvene iskaznice djeteta, potvrdu pedijatra o obavljenom sistematskom pregledu za upis u Vrtić te svu ostalu medicinsku dokumentaciju ako ju dijete ima.

Također, pri potpisivanju Ugovora imat ćete mogućnost upisati dijete za prvi dan prilagodbe te Vas molimo da razmislite o terminu polaska Vašeg djeteta u Vrtić.

S poštovanjem,
Gordana Lukačić, ravnateljica