Osvojena nagrada na međunarodnom likovnom natječaju

Kako bi potaknuo djecu i mlade na sudioništvo u izgradnji zajedničke europske budućnosti u kojoj će solidarnost i humanost biti jedne od najcjenjenijih vrijednosti, Europe Direct Informacijski centar Slavonski Brod, u suradnji s Europskim domom Slavonski Brod i Parlamentom mladih grada Slavonskog Broda, organizirao je natječaj u likovnom izražavanju DJEČJA SOLIDARNOST I HUMANOST.
Naša odgojiteljica Snježana Osić Sadžak bila je mentorica djevojčici Nini iz skupine "Kapljice".

Nina je za svoj rad osvojila 2. mjesto u kategoriji Posebno izražena suosjećajnost i briga za druge u kategoriji likovnih radova djece vrtićkog uzrasta. Zaista vrijedan uspjeh jer se ovdje radilo o natječaju međunarodnog tipa.