Obavijest za roditelje djece polaznika objekta Mali Bukovac

Trnac 67

Obavijest za roditelje djece polaznika objekta Mali Bukovac

Poštovani roditelji / skrbnici,

u potresu koji je pogodio grad Zagreb 22.03.2020. područni  objekt Mali Bukovac, koji nije u vlasništvu Grada Zagreba, znatno je oštećen te mu je potrebna temeljna rekonstrukcija  zbog čega je vlasnik bio prisiljen otkazati daljnju uslugu vrtiću. S obzirom na to da nije poznato  kada će objekt biti rekonstruiran i moguć za dalje korištenje , Dječji vrtić Bukovac će  zbrinuti sve svoje korisnike zajedno s njihovim odgojiteljima na najbolji mogući način  smještanjem u neki od naših objekata. Pritom ćemo nastojati voditi brigu o dobrobiti djece te postupati u njihovom najboljem interesu. Svi oni koji žele prijeći u određene programe  na našim postojećim lokacijama trebaju predati  zamolbu za premještaje unutar vrtića koju će moći preuzeti na našoj web stranici od ponedjeljka 20.04.2020.

Hvala na razumijevanju,
ravnateljica Gordana Lukačić, prof.