Aktivnosti za predškolce

Dragi roditelji,

polazak djece u školu veliki je korak za njih, ali i za vas roditelje. Iz jedne opuštene, neobavezne sredine gdje se sve uči kroz igru dijete prelazi u strukturiran sustav s unaprijed definiranim sadržajem i zahtjevima koji se moraju ispuniti. Kako bi u tome bili što uspješniji potrebno je da imaju usvojene razne vještine o kojima ste imali priliku slušati tijekom cijele pedagoške godine od strane vaših odgojitelja i stručnih suradnika vrtića. Imajući u vidu trenutnu situaciju u kojoj ste vjerojatno iscrpili dobar dio onoga što posjedujete, nudimo vam primjere raznih aktivnosti za uvježbavanje svega što vaše dijete treba kako bi što uspješnije krenulo u nove izazove. Uživajte u kvalitetnom provođenju vremena s djecom i ne zaboravite da vaše dijete i dalje najbolje uči kroz igru jer je to prirodan način da istražuje i spoznaje svijet oko sebe.

Vaš DV Bukovac!